Форум

Търсене за Търсене

ЗАПЛАТИ В БЕНЗИНОСТАНЦИИ НА ОМВ

• 00:24 на 07.09.2010
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

Хора искам да ви кажа за едно софийско омв-това на цариградско шосе,но не на окръжна болница а другото-посока центъра.Това омв се превърна в малка семейна фирма.Майката на дилъра работи на гастрото и взима 1200лв на месец,а другите женички се мъчат като роби за по 400лв.Сестра му също работи там,само че е касиерка.И тя взима по над 1000лв.
    Общо взето позната картинка.Парите са в семейството а останалите служители като не им харесва да напускат.Няма никакво отношение към персонала,по думите на дъртата(майката на дилъра) всички са боклуци.Няма купони за храна,няма кисело мляко за форкорта,няма сандвич или кафе за 12 часовата смяна.
    Също така дилъра върти далавери с парите и всеки ден виси с по около 4000лв от инкасото.
    Пиша това за да знаете-пазете се и не постъпвайте на работа там ако не искате да ви се скъсат нервите и да ви третират като евтина работна ръка.

• 23:31 на 23.09.2010
    Преглед на профил
    577

Здравейте колеги,

Какво ще кажете за новата инициатива на ОМВ - конкурс Най-добър служител?Ще участвате ли?Аз мисля да участвам,но незнам дали има смисъл.Дали първите три места вече са разпределени?

• 22:56 на 02.10.2010

Здравейте,що за наивници сте бе хора?Неразбрахте ли в омв няма случайни неща всичко е разпределено и за това си плащаш.Само си търсят канарчета.Винаги се намират такива.Това е част от тяхната игра за всичко което сте писали досега се знае но това тях въобще не ги интерисува машината им е перфектно построена.Но нали знаете ,че нищо не е вечно и те сами си копаят дупката в която ще паднат един ден и аз ще бъда там за да хвърля една лопата пръст,

• 09:27 на 05.10.2010

Здравейте колеги , как я карате това ОМВ ви взе здравето
    незнам за вас но колегите ви от ОМВ Хасково преди проверката бяха като
    персонал от фирма по чистотата боядисваха , триха , лъскаха и накрая на голямата шестица
    която им писаха на проверката получихаедин............ ха ха ха ха ха
    карат ги да работят по 16 17 18 дена на месец нямат никав ред в графика
    първо е дащерята в графика после майката която е и управителка и касиерка, после е приятелката на управителката и чак тогава са служителите и честно казано ще си останат скоро жреме сами да си работят .
    А какво дави кажа за гастрото имГАСТРО РОБИ ха ха ха правят ги на луди как издаржат незнам.
    дане гожорим пак за виковете и обидите които се сипят от управителката им нямам думи
    пожелавам им много ,много тарпение и сили

• 01:13 на 16.10.2010
    Преглед на профил
    580

Здравейте колеги,в миналата събота започнах работа в ОМВ софия Европа и моето питане е защо в това ОМВ заплатите са по 300 лева месечно за 15 смени и въпроса ми е защо още в първите постове г-жа Цветанка Милкова- изпълнителен директор OMV написа:
    Лъжа!
    Това което пишете е долна лъжа и измама.
    Заплатите в ОМВ не падат под 480 лв.
    А това което пишете си е чиста спекулация
    Госпожо как можете да твардите,че това е спекулация? Елате и проверете колко пари взимат служителите в тази бензиностанция и ще разберете защо за 1 година от както сте сменили дилара са се сменили около 20-30 човека персонал. Да не спекулирам както казвате ама съм работил и в Шел където заплатата ми беше 460 лева + 60 лева ваучери за храна.Излагате се с тея заплати и аз ще напусна тази бензиностанция и съветвам всеки които има намерение да започва там да се откаже защото това си е подигравка труда.

• 00:00 на 07.11.2010
    Преглед на профил
    581

Заплатите в ОМВ са едни от най-ниските! Отношението изключително диспотично!
    В повечето случай Дилърите са бивши касиери или дори " зареждачи" станали впоследствие Дилъри . Правят си с персонала каквото си искат а от централата не смеят да ги махнат защотоняма кой друг да им стане Дилър !!!
    Жалка картина!

• 18:37 на 04.12.2010
    Преглед на профил
    582

Ще ви разкажа за омв мидия енос Русе. Дилъра започва да пие от сутринта на бензиностанцията. Вечер е там за да се затвори в офиса или склада с поредната служителка и докато тя ,,обслужва,, шефа си клиентите чакат. Питайте Сиса тя с удоволствие разказва на всички какво,, работи,, с шефа си в офиса когато е на смяна как той и ходи на гости когато почива и как за тази си,, работа,, получава по голяма заплата от останалите. Идете на поредния организиран от шефа банкет на 20 ти в чифлика и ще разберете за какво говоря. Не пропускайте продължението към 3-4 часа сутринта в офиса на бензиностанцията. Ако искате да работите там нямате шанс Ще ви принудят да напуснете за да назначат поредната 18-19 годишна която предпочита да работи в офиса или склада с шефа си. Как мислите това бензиностанция ли е или ...........

• 13:06 на 16.12.2010

А от къде ги намирате тея обяви за свободни места по бензиностанциите? 2006-та година работи в ОМВ в София, изкарах една година като форкорт, надницата тогава беше смешна, но колегите невероятни! После работих различни неща и квалификации от бензиностанциите, но по една или друга причина сега не мога да се класирам на тези други длъжности. Та въпроса ми е конкретно - къде да ровя за да следя за свободни места по бензиностанциите в София, няма значение къде - Лукойл, Еко, ОМВ.. важното е да хвана на бачкам нещо, че от няколко месеца съм без работа и е страшно кофти! Ако има някой печен потребител нека да ми драсне на mario_ganchev@abv.bg Благодаря!

Българио бедна, срам ме е да те погледна!

• 11:09 на 08.01.2011
    Преглед на профил
    584

Във ОМВ нито заплатите им са заплати нито отношението им е отношение ... До скоро работих в една Софийска бензиностанция и така наречената "Дилърка" ме уволни със скалъпеното обвинение за кражба на някаква промо простотия като заради това ми спря 200 лв от заплатата която е 300 лв....На всичкото отгоре синът и(който също се прави на шеф там) пред очите ми се опита да ми открадне 40 лв от оборота - няма смисъл да коментирам причината...тя е ясна... Тая кучка нонстоп крещеше пред клиентите и ни правеше на маймуни ,постоянно ни караше да мием тоалетните и пода като не и пукаше колко работа имаме... На вън момчетата ги командореше да мият около колонките на - 3 градуса....За мене беше ясно че съм неудобен служител понеже не мога да си държа езика зад зъбите и бях казала няколко истини в очите на горката женица. Възможно ли е такива като нея да се уреждат за дилъри ? Всички в тая скапана фирма ли са такива боклуци като нея? Тая кифла заспала за сума ти време не можа един график...

Прочитане на целия коментар

• 16:23 на 17.02.2011
    Преглед на профил

nie

585

Обръщаме се към всички недоволни от ОМВ с готовноста да поведем действия спряма тяхната политика към работещите на бензиностанциите.Всеки един който е готов да потърси праватаси да остави коментар и кординати за връзка

• 03:48 на 25.02.2011

586

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 12:08 на 25.02.2011
    Преглед на профил
    587

malkiya_01@abv.bg

беден бензинджия!!!

• 11:02 на 25.03.2011

здравеите.до преди няколко дни бях служител на ОМВ Кукленско шосе гр.Пловдив запомнете това ОМВ и никога не си и помисляите да се хванете на работа там. Дилъра които се изживява като бог е пълен гъзолизец докато си му удобен и разбира се го прикриваш със далаверите коиро прави със колонките и страда бедния народ,те уважава ,но спреш ли да му помагаш ставаш наи-черния.А за парите няма кво да ви казвам пълна трагедия.Там за някви 350-400 лева ти си бензанджия,охрана,градинар,бояджия,чистачка,мивкаджи,хамалин и още от квото има нужда. Стоите далеч от ОМБ КУКЛЕНСКО ШОСЕ ГР.ПЛОВДИВ А и драги клиенти вас винаги ви прецакват

• 21:27 на 04.04.2011

Наистина не заслужавате по-високи заплати.Само мрънкалници.....дилърите Ви се подиграват с кодекса на труда и вас самите,а вие балами мрънкате по форумите!Що не пуснеш една жалба срещу тоя бог на Кукленско и да му причернее ?Защото и ти си много отворен форумен хулиган .....една анонимка и масово почват да гаснат !

• 17:12 на 07.04.2011
    Преглед на профил
    590

Ужас! По-голямата част от днешното поколение е под всякаква критика-неграмотно,невъзпитано,НЕБЛАГОДАРНО,МЪРЗЕЛИВО!Поколение,което трудно
    подлежи на "култивиране"/без това да е задължение на даден работодател/.
    И така е във всички сфери на дейност-изобилие от некфалифициран и недисциплиниран персонал с нереално висока самооценка.Непрекъснато недоволстват и се жалват във форуми и къде ли още не, без да споделят,че и работата им е толкова...

• 02:38 на 01.06.2011

а за съкръ6тения някои да е 4увал

• 15:40 на 15.06.2011

minalata godina bachkah vuv omv vetren(burgasko).ZNACHI NITO GASTRO,NITO FORTKORT SE ZACHITAT,NITO KASA.KOLEJKATA OT GASTRO IA BIAHA NAPRAILI NA 2-STOTINKI.ZASTHO NIMALO KLECHKI ZA ZUBI V OLIVIERNICITE?znachi tam dilara beshe mnogo mazen-gleda te v o4ite govoriti gluposti(prai te na tup),i ti tribva da se suglasiva6.upavitela KALIN-EVALA na toz 4ovek be6e mnogo razbran.ta da se vurnem na dilara.predstaviateli si?bili mu lipsvali 460 butilki s mineralna voda i hodeshe da sipva ot izvora v kvartala.da ne govorim che v magazina vsichko e s prekalena goliama nadcenka,i 4e za vseki produkt pecheli niakakvi stotinki.primer:na 1-bira pecheli 0.08-0.15 stotinki i t.n..da ne govorim i za kolonkite.na 1000ml otchitat 80ml po malko zaklienta.estestveno v polza na dilara.6to za prostotia?da se burshi pred toaletnata chinia na vseki 30 min?PREDSTAVIATE LI SI KURIOZ?DA SE PRODAVAT HRANI I NAPITKI PUK DA NIAMA KANALIZACIA?DA E NA SEPTICHNA IAMA?AMA BRAVO.6TE VI RAZKAJA ZA EDIN OT SLUCHAITE MINALOTO...

Прочитане на целия коментар

• 10:56 на 16.06.2011

prosto chovek idva s jelanie na rabota v OMV,i gleda da si trugne s o6te po-goliamo jelanie

• 07:38 на 23.03.2012

594

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 11:25 на 23.03.2012
    Преглед на профил
    595

На смени, с ниско заплащане, като почти навсякъде. След като няма истински пазар на труда!

• 11:26 на 23.03.2012
    Преглед на профил
    596

А такова хубаво кафе правят!

• 11:28 на 25.03.2012
    Преглед на профил
    597

За кафето съм съгласен !

Меня постоянно преследуют умные мысли! .. Но я быстрее ....

• 11:29 на 25.03.2012
    Преглед на профил
    598

Дори си имат и ден в който предлагат безплатно кафе !

Меня постоянно преследуют умные мысли! .. Но я быстрее ....

• 12:33 на 12.05.2012
    Преглед на профил
    599

застраховка за временна неработоспособност

искам да попитам някои знае ли в коя застрахователна компания застраховани служителите на омв?

• 09:00 на 17.05.2012

Наистина кафето е добро.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com