Форум

Търсене за Търсене

"Фрапорт"-летище Варна

• 16:36 на 30.10.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Antoaneta

1

Летището във Варна е взето на 60% от фирма "Фрапорт" и се носи слухът че ще се откриват нови работни места. Къде ще бъдат обявени те и знаете ли как става кандидатстването?

• 19:20 на 31.10.2006
    Анонимен потребител

LILI

2

LETISTE VARNA

OSTE E MAGLA , NO SLED NOVA GODINE STE PO4NE DA SE IZBISTRYA.

• 16:32 на 03.12.2006
    Анонимен потребител

Zaza_75

3

fraport

Fraport e nemska firma, sedalisteto i e v Hessen. Ako naistina projawjqwash interes, zasto ne pishesh direktno na firmata? Kandidatstwaj i bez da ima konkretna objawa, nemcite ne gledat slosho oko na takiwa nesta. Uspeh!

• 20:28 на 29.01.2007
    Анонимен потребител

Скалата

4

Летище Варна

Летището във Варна набира работници. Трябва само да си носите снимка и лична карта. Документите се приемат кадито се намира кабинета на директора. Взимате си една молба и след това я попълвате.

• 15:01 на 09.02.2007
    Анонимен потребител

рончето

5

работа

канви служители се търсят?Как се подават молби като там казват че не търсят работници.

• 22:56 на 02.03.2007
    Анонимен потребител

пепито

6

коментар

не е сега момента за започване на работа,а април. Мисля че трябва да сте на ясно какво искате и какво можете.Без език нещата няма да станат.Трябжа да знете поне 2 езика освен БГ. Аз съм служителка на Фрапорт и да си призная всичко все още е пълна мъгла. Но трябва да питате и да се интересувате , ако изкочи нещо да действате.

• 13:01 на 10.03.2007
    Анонимен потребител

mimito

7

Fraport

бихте ли споделили как е климатър на летището във Варна,как са колегите,заплатите...и трябват ли връзки , за да почнеш

• 13:26 на 26.05.2007
    Анонимен потребител

Гост

8

Какви работни места?

Да доидат немците да видят как се назначават ьората по тяхните летища,То такава пародия няма другаде.Само врузкари без капка мозък.Какви два езика,какви 5 лева?Идея си нямат дори че су6тествува различен език от Българския
    Няма смисъл да си чупите краката да им ходите до летището,ако нямате вуйчо владика

• 20:15 на 03.06.2007
    Анонимен потребител

germany

9

Fraport

malko poiasnenie,ta Fraport =Frankfurt Airport.
    Ideiata da kandidastwash v Germania direktno e glupawa,otidi na stranicata im da widish kolko svobodni mesta ima za tam i s kakwo kolichestwo ot kandidaturi triabwa da se spraviat ot HR.Kato shte rabotish v BG kandidastwash v BG,kak smiatash da te izbirat ili iskash da letish za interview do Frankfurt?osven towa e vajno da pasnesh vav Varna na ekipa,te nemcite ot kade da znaiat...Na nemcite ne im puka koi nazna4avat vajnoto e biznesa da warwi i da ima pe4alba,kato na vsiakade.
    Da, zashto ne gi obiaviavat mestata niakade?
    Tam nia li HR vav Varna i Burgas za da podade dokumenti 4ovek?I kakwi pozicii ima?

• 19:42 на 13.04.2008
    Анонимен потребител

anonimen

10

ne si gybete vremeto za tarsene na rabota na leti6teto

лети6тето няма ни6то об6то с преди6ни години. просто там няма переспектива

• 14:35 на 10.05.2008
    Анонимен потребител

Синг

11

Работа на летище Варна

Огромна част от персонала е от Аксаково и то потомствено. Постоянни бройки се откриват за хора със здрави връзки. За останалите, дори и да са работили сезонно няколко лета, могат да забравят. Организират постоянно курсове за повишаване на квалификацията, но интереса от страна на служителите не е висок. Много голям е персонала, за да може еднозначно да се каже за атмосферата каква е. Има възможност да се избират смени, които си вървят комплект във времето, ако това е донякъде вариант за избор на приятни колеги.

• 16:54 на 10.05.2008
    Анонимен потребител

Ходил на интервю

12

Немска, ами ТИМ и Бон Марин?

Ходих преди време на интервю за открита позиция свързана с инженерингова дейност, нали ще се разрастват и модернизират. Обявата беше читаво скалъпена, кандидатствах, поканиха ме, всичко беше както трябва. Самото интервю протече интересно, личеше си че го правят отскоро, срешнах се с шефът на дирекцията, немец. Говорихме си около 20 мин. и двете страни знаехме за какво става въпрос - професионално, много се хараесахме взаимно и накрая обсъдихме заплащането, като на техния въпрос аз отговорих 1000 лв, нетни. Обещаха да ми се обадят за резултат и получих мейл след седмица - отрицателен. После поразпитах, за съжаление трябваше да го направя предварително и разбрах за нивата и роднините. Но който иска да се пробва.

• 23:38 на 05.11.2008
    Анонимен потребител

няма значение

13

ТИМ

Проблемът ти не е бил във връзките, а в непрекъснятите дрязги между немеца с когото си говорил и тимаджията, който отговаря за човечките ресурси. Те се дърлят непрекъснато и онзи иска да покаже кой е по-по-най и кой командва. Радвай се, че не си там. За работа няма смисъл да се опитва сега. Вървят зверски съкращения, а и атмосферата не е каквато беше преди години. Сега това не е привлекателно място за работа. Аз все още съм там и усилено си търся нещо за да се махна. искате мнение за българското испълнение на Фрапорт АГ - стойте далеч от там. Те няма да се задържат дълго в тази концесия. Химимпорт ще им вземе всичко.

• 16:01 на 27.11.2008
    Анонимен потребител

desi

14

???????

Бих искала да разбера какви възможности за работа се предлагат на летището(някаква сезонна работа),но в интернет не можах да открия нищо...Ако някой може да ми каже някакъв сайт или нещо друго много ще съм благодарна,мерси предварително:)

• 18:04 на 08.01.2009
    Анонимен потребител

XXX

15

отговор

Подаването на документи за сезона е от края на февруари, до средата на март и свободните места излизат в официалния сайт на летището

• 21:04 на 08.01.2009
    Анонимен потребител

desi

16

thanks

мерси за инфото ;)

• 03:26 на 25.02.2009
    Анонимен потребител

Rose

17

Work?

Кога ще излязат тези позиции за сезонната работа? Някои знае ли до кога са сроковете тази година? И изобщо дали ще бъдат обявени в Интернет?

• 15:05 на 26.02.2009
    Анонимен потребител

.........

18

?????

и аз това чакам и проверявам , но нищо.......

• 19:44 на 08.03.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

19

!

Няма нищо на официалния сайт на летището за кариери.

• 09:06 на 31.03.2009
    Анонимен потребител

айсайдер

20

и аз ходих при немеца

и поисках 2500 лв.После се видях и с някакъв г-н Маджуков или нещо подобно...удобриха ме,но на по-малка заплата...във Франкфурт също съкращават.Позициите им там са само за практиканти...разбира се,става въпрос за инженерни специалности.Щяха да изграждат връзки откъм терминалите до гарата на влаковете Интерсити,нищо....пари ли нямат?

• 15:25 на 31.03.2009
    Анонимен потребител

работник със син потник

21

и аз търся работа

а може ли да се види някъде какви работни места има в момента

• 02:13 на 20.04.2009
    Анонимен потребител

и аз си търся работа

22

и за какви пари става въпрос все пак

• 11:38 на 13.05.2009
    Анонимен потребител

МЕСТЕН

23

Търся всякаква информация за назначаване на служители по AVSEC на още не построеното летище до гр. Гоце Делчев

• 19:25 на 02.06.2009
    Анонимен потребител

Ивелина Атанасова

24

Някой може ли да ми даде информация как вървят заплатите в отдела им по маркетинг и реклама? Колко време след края на конкурса за документи се обаждат за интервю, евентуално. Опитах се да се свържа с отдела им по човешки ресурси - нито на телефона отговарят, нито на мейли.

• 16:33 на 17.07.2009
    Анонимен потребител

мей

25

а кой им е официалният сайт някой може ли да го изпише моля

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com